IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> происшествия с трамваями, неполатки в работе трамваев
Bammer
сообщение 04/01/2013, 22:44
Сообщение #1

Бургомистр

Сегодня днём сломалась 5-ка. Стояла сиротливо на рельсах, что на 13-ое января в сторону базара. К ней подъехал двухкабинный вагон и подъемная машина. Где-то полчаса мучались.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
тосол
сообщение 05/01/2013, 00:40
Сообщение #2

Магистр

Из: Этиленгликоля

Цитата
неполатки в работе трамваев

А при чём тут палатки? smile.gif

--------------------
Чем больше я знаю, тем меньше я знаю IPB Image

IPB Image
+Quote Post
Rīgas Sargs
сообщение 05/01/2013, 11:03
Сообщение #3

Горожанин

При том, что пора ЛикБез вводить.
+Quote Post
Toms Zariņš
сообщение 11/03/2013, 11:19
Сообщение #4

Горожанин

Labdien, forumieši!

Šodien pa twitter klejo šāds, šorīt uzņemts video:

http://www.youtube.com/watch?v=2oIKM2v3tnQ&feature=youtu.be

Paraksts vēsta:
"Video, kurā var redzēt un dzirdēt, kā sausā laikā (pavasarī, rudenī, vasarā un arī ziemā) apli galapunktā izbrauc 6. tramvajs. Uzskatāms piemērs, kā tiek bojāti Rīgas jaunie, DĀRGIE tramvaji un mans vēl dārgākais miegs... Filmēts 11.03.2013, 6.tramvaja galapunktā 45. vidusskola. Ir pieteiktas vairākas telefoniskas sūdzības Rīgas Satiksmei periodiski pēdējā gada laikā, ir bijis sižers Latvijas Radio ziņās, bet troksnis kā bija, tā ir"

+Quote Post
Bammer
сообщение 11/03/2013, 12:20
Сообщение #5

Бургомистр

Paldies!

Interesanti, ka tagad arī 10. tramvaji gandrīz tik pat trokšņo, un 11.novembra krastmala no rīta, kamēr gāju bija tāda skaņa ( piebildu uzreiz, ka netik skaļa!).. nav tas saistīts ar kaut ko citu, piem. ar smilti vai eļļas neesamības???
+Quote Post
Jānis K.
сообщение 11/03/2013, 12:43
Сообщение #6

Бургомистр

Из: Рига, Лэмзаль

Цитата(Toms Zariņš @ 11/03/2013, 12:19) *

Labdien, forumieši!

Šodien pa twitter klejo šāds, šorīt uzņemts video:

http://www.youtube.com/watch?v=2oIKM2v3tnQ&feature=youtu.be

Paraksts vēsta:
"Video, kurā var redzēt un dzirdēt, kā sausā laikā (pavasarī, rudenī, vasarā un arī ziemā) apli galapunktā izbrauc 6. tramvajs. Uzskatāms piemērs, kā tiek bojāti Rīgas jaunie, DĀRGIE tramvaji un mans vēl dārgākais miegs... Filmēts 11.03.2013, 6.tramvaja galapunktā 45. vidusskola. Ir pieteiktas vairākas telefoniskas sūdzības Rīgas Satiksmei periodiski pēdējā gada laikā, ir bijis sižers Latvijas Radio ziņās, bet troksnis kā bija, tā ir"

1) Šis video ir uzņemts, slēpjoties aiz logu rāmjiem - tātad šis cilvēks (=kašķīgs pensionārs...) nav īsti pārliecināts, ka viņm ir taisnība. Bez tam, izskatās, ka šim video ir speciāli pacelts skaņas līmenis - lai būtu efektīgāk.
2) Rīgā arī citās vietās dzirdams līdzīgs riteņu (vai sliežu...?) čīkstēšanas troksnis. Piemēram, Aspazijas bulvāra un 13. Janvāra ielas krustojumā.
3) YouTube ir video rullīši ar citu pilsētu, piemēram, Vīnes tramvajiem, kas, braucot līkumos, čīkst. Ja tā būtu tramvaju LAUŠANA, tad jau viņi sen būtu šo čīkstēšanu novērsuši. Vakarā pameklēšu šos video piemērus un šeit ievietošu.

P.S. Ja atver forumu "Беседы о Риге / Sarunas par Rīgu > Транспорт / Transports > Трамваи / Tramvaji", tad sarakstā es neredzu apakštēmu "происшествия с трамваями, неполатки в работе трамваев" - to es redzu tikai pie "Последнее сообщение", ja kāds ir ielicis jaunu ziņojumu. Kurš var pateikt - problēma ir manā datorā vai apkštēmas opcijās? Arī trolejbusiem ir vismaz viena apakštēma, ko es neredzu sarakstā.
+Quote Post
Toms Zariņš
сообщение 11/03/2013, 12:54
Сообщение #7

Горожанин

Цитата(Jānis K. @ 11/03/2013, 12:43) *

1) Šis video ir uzņemts, slēpjoties aiz logu rāmjiem - tātad šis cilvēks (=kašķīgs pensionārs...) nav īsti pārliecināts, ka viņm ir taisnība. Bez tam, izskatās, ka šim video ir speciāli pacelts skaņas līmenis - lai būtu efektīgāk.
2) Rīgā arī citās vietās dzirdams līdzīgs riteņu (vai sliežu...?) čīkstēšanas troksnis. Piemēram, Aspazijas bulvāra un 13. Janvāra ielas krustojumā.
3) YouTube ir video rullīši ar citu pilsētu, piemēram, Vīnes tramvajiem, kas, braucot līkumos, čīkst. Ja tā būtu tramvaju LAUŠANA, tad jau viņi sen būtu šo čīkstēšanu novērsuši. Vakarā pameklēšu šos video piemērus un šeit ievietošu.

P.S. Ja atver forumu "Беседы о Риге / Sarunas par Rīgu > Транспорт / Transports > Трамваи / Tramvaji", tad sarakstā es neredzu apakštēmu "происшествия с трамваями, неполатки в работе трамваев" - to es redzu tikai pie "Последнее сообщение", ja kāds ir ielicis jaunu ziņojumu. Kurš var pateikt - problēma ir manā datorā vai apkštēmas opcijās? Arī trolejbusiem ir vismaz viena apakštēma, ko es neredzu sarakstā.

Katrā ziņā, cik es sapratu, tad video filmētājs ir "kašķīgs" jauns vīrietis, kas dzīvo pie šī galapunkta. Tomēr domāju, ka pārmetums ir vietā, tādiem trokšņiem nebūtu jābūt, bet tas, kāpēc tā notiek un vai tas ir novēršams, man nav zināms, neesmu jomas pārzinātājs. Nodomāju tik, ka šo video derētu šeit ielikt.

+Quote Post
Oleg V.Cat
сообщение 11/03/2013, 12:56
Сообщение #8

Бургомистр

Из: ул. Садовая, у пруда

Беседы о Риге / Sarunas par Rīgu > Транспорт / Transports > Трамваи / Tramvaji > Повседневное / Ikdiena.

Iespējams, kā kāds pārbīdīja, neatceros, ka bija no rīta.
+Quote Post
Toms Zariņš
сообщение 12/03/2013, 00:11
Сообщение #9

Горожанин

God. Jāni K., rādās, ka taisnība ir bijusi katram no iesaistītajiem:
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/456692-z...atikamu_troksni

+Quote Post
SergeyK
сообщение 12/03/2013, 06:39
Сообщение #10

Бургомистр

Из: Rīga, Zolitūde

Informācija no Rīgas mēra šajā sakarā:
http://www.twitlonger.com/show/l9bs8a
+Quote Post
SergeyK
сообщение 12/03/2013, 06:53
Сообщение #11

Бургомистр

Из: Rīga, Zolitūde

Цитата(Bammer @ 11/03/2013, 12:20) *
tagad arī 10. tramvaji gandrīz tik pat trokšņo
10. tramvajs trokšno jau no padomju laikiem,
pat dzirdēju šo skaņu dzivojot ...Ķengaragā, pie krasta Kaņiera ielā!!!
+Quote Post
Enrike
сообщение 12/03/2013, 06:57
Сообщение #12

Бургомистр

Из: Dünamünde

Fakts, ka radītais troksnis līknē ir neciešams. Un to apgalvoju kā cilvēks, kas ilgstoši ir dzīvojis tuvu pie 10. tramvaja galapunkta. Izbrīna gan vairāk nevis tas, ka atkal ir parādījies troksnis, bet gan tas, ka šis jautājums tiek cilāts jau otro reizi, un nav tikuši acīmredzot veikti preventīvie pasākumi. Starp citu, neba nu es vienīgais atceros kas tika solīts, kad pirmo reizi brēku sacēla pensionārs, kas dzīvo pie tramvaja loka. Acīmredzot, kāds nav bijis savu pienākumu augstumos, lai savlaicīgi mazinātu radīto troksni. Acīmredzot, pie mums sāk rīkoties tikai tad, kad kāds saceļ skandālu, bez kura varēja arī iztikt. smile.gif

--------------------
Carpe diem quem minimum credulo postero
+Quote Post
Dmitry
сообщение 12/03/2013, 09:56
Сообщение #13

Бургомистр

Ušakovs:
Цитата
Šobrīd plānojam tos pabeigt vasaras sākumā.

Zaķis:
Цитата
...un vērš uzmanību, ka no aprīļa 6. maršruta tramvajs kursēs agrāk ierastajā posmā Stacijas laukums-Jugla...

Nu tad pēc mēneša, vai pēc 2-3 mēnešiem? Izskatās, ka Zaķa kungs runā ļoti pārliecināti. biggrin.gif
Jebkurā gadījumā ātri iznāca pabeigt. Solīja rekonstrukciju ap 1.5-2 gadiem. Malači.
+Quote Post
Marco
сообщение 12/03/2013, 10:22
Сообщение #14

Магистр

Цитата(Dmitry @ 12/03/2013, 10:56) *

Ušakovs:

Zaķis:

Nu tad pēc mēneša, vai pēc 2-3 mēnešiem? Izskatās, ka Zaķa kungs runā ļoti pārliecināti. biggrin.gif
Jebkurā gadījumā ātri iznāca pabeigt. Solīja rekonstrukciju ap 1.5-2 gadiem. Malači.

Что с апреля очень сомневаюсь. Скорее в начале лета и боюсь даже не с 1-го июня.
Там ещё один перегон остался где нужно уложить пути, плюс оборотный круг, а погода пока не очень распологает проведению работ. После чего ещё много чего нужно сделать - и остановки, и переходы, и полосу за трамвайными путями.
+Quote Post
artis_balodis
сообщение 12/03/2013, 11:57
Сообщение #15

Горожанин

Sveiciens visapkārt!

Jautājums būtu sekojošs: pēdējā laikā itin bieži sanāk nonākt situācijā un šodiena nebija izņēmums, kad tramvaju satiksme tiek piespiedu kārtā apturēta kāda nevīžīga autovadītāja dēļ, kurš savu braucamo pametis uz sliežu ceļa vai tiešā tā tuvumā.
Kāpēc RS Avārijas dienests vairāk nenovelk šādus transportlīdzekļus nost no sliedēm, bet stāv un nezin ko gaida? Kā šodien, piemēram, kad tramvajs tika aizkavēts 40.minūtes!
Varbūt kāds var paskaidrot un zina iemeslus?
+Quote Post
armis
сообщение 12/03/2013, 12:19
Сообщение #16

Горожанин

Цитата(Toms Zariņš @ 12/03/2013, 00:11) *

God. Jāni K., rādās, ka taisnība ir bijusi katram no iesaistītajiem:
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/456692-z...atikamu_troksni

Jautājums vei T3/T6 arī tā čīkst? Man kaut kā likās ka nē...
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic