IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> Mobilā aplikācija, Ideja par mobilās aplikācijas izveidi ar saturu no foruma
deni2s
сообщение 19/12/2013, 11:09
Сообщение #1

Постоялец
**

Sveiki!

Jau dažas nedēļas lasu šo forumu, bet tikai vakar tiku apstiprināts kā lietotājs. Uzzināju šajā forumā daudz ko jaunu un pārsteidzošu par savu dzīvesvietu - gan ka ielai pretējā mājā ir iemūrēti cilvēki bijuši, gan 50m no manas dzīvesvietas ir vispār Rīgas pilsēta dibināta, gan ka blakus mājā ir iemūrēts 16.gs cilnis.

Praktiski šajā forumā atradu atbildes uz visiem jautājumiem, kas mani ir interesējuši kopš bērnības - gan par Rīdzenes upi, gan par pazemes ejām zem Daugavas, gan par kuģi Mangaļsalā, gan daudz ko citu. Tagad ne tikai pastaigas pa Vecrīgu, bet pat brauciens uz darbu Zolitūdē liek paskatīties uz pilsētu citām acīm, zinot daudzas lietas, par kurām agrāk nebija ne jausmas.

Ikdienā nodarbojos ar mobilo aplikāciju izstrādi (tieši iPhone un iPad). Man radās doma, ka varētu šī portāla saturu izmantot diezgan interesantā mobilajā aplikācijā, kura būtu mazliet kā gids pa Rīgu un mazliet arī kā spēle. Un ar šo aplikāciju vairāk cilvēku varētu iepazīties ar pilsētas vēsturisko pusi.

Ideja man jau ir diezgan skaidra, kā tas varētu izskatīties, visu pats varētu nodrošināt un realizēt, bet es tomēr gribētu pirms tam saņemt kādu apstiprinājumu no foruma adminiem, lai mani pēc tam neiesūdz tiesā par autortiesību pārkāpšanu izmantojot materiālus no foruma vai ko tādu smile.gif

Tāpēc jautājums foruma adminiem - vai jums nav pretenziju, ka informācija no šī foruma tiek izmantota mobilajā aplikācijā, kas būtu pieejama jebkuram? (Varat droši atbildēt krieviski, rakstu te latviski tikai tāpēc, ka man nav krievu burtu uz klaviatūras, bet translitā rakstītais daudziem nepatīk.)

Сообщение отредактировал deni2s - 19/12/2013, 11:10
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BBB
сообщение 19/12/2013, 23:52
Сообщение #2

Магистр

Из: Рига, центр

Идея "идти в народ" IMHO интересна, с учётом нарастающей iPadизации общества.

--------------------
"Жизнь есть способ существования белковых тел, существенным моментом которого является постоянный обмен веществ с окружающей их внешней средой..." (Ф.Энгельс, “Диалектика природы”)
+Quote Post
К-Обскура
сообщение 04/01/2014, 11:19
Сообщение #3

Бургомистр

Из: Рига

Kaut gan neesmu foruma admins, bet man liekas, ka foruma popularizēšana vienmēr būtu par labu forumam sakarā ar potenciālu interesantu sarunas biedru piesaistīšanu. Mazliet atpaliekot no modernas dzīves, atzīstu ka man ne sevišķi skaidrs, ko nozīmē mobilā aplikācija, it sevišķi attiecībā uz foruma tēmām un diskusijām. Kā to varētu praktiski izmantot?

Хотя не являюсь админом форума, но мне кажется, что популяризация форума всегда была бы хороша для оного в связи с потенциальным привлечением новых интересных собеседников. Несколько отстав от современной жизни, признаюсь, что мне не совсем ясно, что значит мобильная апликация, особенно в отношении тем нашего форума и обсуждений. Как это можно практически использовать?

--------------------
"И нашу жизнь, поверьте, в век иной,
Потомки назовут вот также - стариной".

Песенка из кинофильма
+Quote Post
Gumbert
сообщение 28/01/2014, 13:23
Сообщение #4

Мастер

Из: Dorf Kengeragge

Цитата(deni2s @ 19/12/2013, 11:09) *

Tāpēc jautājums foruma adminiem - vai jums nav pretenziju, ka informācija no šī foruma tiek izmantota mobilajā aplikācijā, kas būtu pieejama jebkuram? (Varat droši atbildēt krieviski, rakstu te latviski tikai tāpēc, ka man nav krievu burtu uz klaviatūras, bet translitā rakstītais daudziem nepatīk.)

Приветствуем!
Благодарим за интерес к нашему форуму! Для того, чтобы понять, каким образом информация с сайта может быть полезна для планируемой мобильной аппликации, было бы хорошо организовать встречу. Пожалуйста, свяжитесь со мной через личное сообщение или на email gumbert@inbox.lv
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic