Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Билетные автоматы
Беседы о Риге / Sarunas par Rīgu > Транспорт / Transports > Прочий транспорт / Cits transports
stalker101
Цитата(Vadims Falkovs @ 22/09/2009, 18:01) *

Дурдом!
jurijs
Цитата(stalker101 @ 22/09/2009, 18:59) *

Дурдом!

Новый состав Думы? Я уже говорил: Это - диагноз.
jura2102
Цитата(Vadims Falkovs @ 22/09/2009, 18:01) *

А всё потому, что Rīgas Satiksme, являясь предприятием самоуправления, взятку Стройуправе дать не может. biggrin.gif
Jukky
labi, ka ir shaada teema.
Nez, kursh RS "gudrais" ir izdomaajis shaadus neertus bileshu aparatus? Man naacaas to izmantot zemaas griidas tramvaja.Tur pat videejam statistiskajam viirietim ir, atvainojos, rakom jaanostaajaas, lai izvilktu biljeti un zdaacu laukaa. Viens ir kad to dara gados jaunas daamas, bet kad to dara citi, tad izskataas visai perversi. Ar kaadu "vietu" to tachskriinu ir domaats spaidiit???
Oleg V.Cat
Цитата(Jukky @ 26/10/2011, 13:44) *

labi, ka ir shaada teema.
Nez, kursh RS "gudrais" ir izdomaajis shaadus neertus bileshu aparatus? Man naacaas to izmantot zemaas griidas tramvaja.Tur pat videejam statistiskajam viirietim ir, atvainojos, rakom jaanostaajaas, lai izvilktu biljeti un zdaacu laukaa. Viens ir kad to dara gados jaunas daamas, bet kad to dara citi, tad izskataas visai perversi. Ar kaadu "vietu" to tachskriinu ir domaats spaidiit???

Ar kuru vietu domāja - tas jau ir zināms. "Draudzīgs cilvēkiem ar speciālām vajadzībām". Mums jau darbā tas pats ar kafijas automatu, sen jau visi joko: "esi dabūjs kafiju, paklanies par to aparatam".
vovcikans
Цитата(Oleg V.Cat @ 26/10/2011, 14:40) *
"Draudzīgs cilvēkiem ar speciālām vajadzībām"
А что они в нём сами себе нулевой билетик выбивают?
KārlisK
QUOTE(vovcikans @ 26/10/2011, 18:16) *

А что они в нём сами себе нулевой билетик выбивают?

Opcija "Bezmaksas biļete" tur ir, kas zem tās slēpjas nezinu
Alekzander
Цитата(KārlisK @ 26/10/2011, 18:25) *

Opcija "Bezmaksas biļete" tur ir, kas zem tās slēpjas nezinu

Именно он. Нажимает енту опцию, водителю идёт сигнал, водитель смотрит в камеру, и, если не мелкие прикалываются, подтверждает.
Цитата(Jukky @ 26/10/2011, 13:44) *

Ar kaadu "vietu" to tachskriinu ir domaats spaidiit???

Цитата(Oleg V.Cat @ 26/10/2011, 15:40) *

Ar kuru vietu domāja - tas jau ir zināms.

У меня сразу вам вопросы. А на какой высоте Вы повесили бы этот автомат? Не, ну допустим я дурак (не я этот автомат вешал, я просто дурак), а Вы умный, расскажите. А то постоянно все всё ругают, а почему ругают - сами порой не знают.
Jukky
Цитата(Alekzander @ 26/10/2011, 18:39) *

У меня сразу вам вопросы. А на какой высоте Вы повесили бы этот автомат?

Nu vismaz par 15-30 cm augstaak. Beerni un invaliidi ari tiks klaat.
Alekzander
Цитата(Jukky @ 26/10/2011, 20:35) *

Nu vismaz par 15-30 cm augstaak. Beerni un invaliidi ari tiks klaat.

Нет. Не достанут. Эксперимент проводился с инвалидом в коляске. Хотя куда мне до Ваших познаний.
Jukky
Цитата(Alekzander @ 26/10/2011, 23:33) *

Хотя куда мне до Ваших познаний.

A bez ironijas nevar? A to taa vien gribas citeet vienu kinofilmu: "Kakije zhe vi vse umnije, cto zhe vi stadom ne hodite"

Vai RS ir veikusi peetijumu, cik tos bilesu aparaatus izmanto invalidi un cik parastie pasazhieri? Sanak, ka dazu delj, lielajam vairumam ir jaciesh neertiibas.
Trive
Цитата(Jukky @ 27/10/2011, 08:28) *

Sanak, ka dazu delj, lielajam vairumam ir jaciesh neertiibas.

Lielam vairumam biļetes ir jau nopirktās iepriekš. Un nedod Dievs Jums kļūt par invalīdu un meģināt pārvietoties pa pilsētu sabiedriskā transportā.
Oleg V.Cat
Цитата(Alekzander @ 26/10/2011, 23:33) *

Нет. Не достанут. Эксперимент проводился с инвалидом в коляске. Хотя куда мне до Ваших познаний.

ЧТД, собственно. А "нормальная высота" - это порядка 120-130 сантиметров. Выше - уже да, может быть неудобно людям маленького роста.

Цитата(Jukky @ 27/10/2011, 08:28) *

Vai RS ir veikusi peetijumu, cik tos bilesu aparaatus izmanto invalidi un cik parastie pasazhieri? Sanak, ka dazu delj, lielajam vairumam ir jaciesh neertiibas.

Jā, ta tas ir. Bet nu kā mes zinam, "savadāk nevar sociāli pieņēmami atrisinat invalīdu problēmas". (Formulējums apmeram tāds: "invalīdu problēmas jarisin tā, lai tie nedod invalīdam materiālus labumus, bet sāgāda nēertības ne-invalīdiem")
Jukky
Цитата(Trive @ 27/10/2011, 08:56) *

Lielam vairumam biļetes ir jau nopirktās iepriekš. Un nedod Dievs Jums kļūt par invalīdu un meģināt pārvietoties pa pilsētu sabiedriskā transportā.

Man nav nekas ne pret invaliidiem, ne visaadi citaadi atskirigam ljauzhu grupam, tachu nedrikst vienas, shauras grupas interesee ierobezhot vai sarezgit citu sabiedribas grupu intereses.

Alekzander
Цитата(Jukky @ 27/10/2011, 14:41) *

Man nav nekas ne pret invaliidiem, ne visaadi citaadi atskirigam ljauzhu grupam, tachu nedrikst vienas, shauras grupas interesee ierobezhot vai sarezgit citu sabiedribas grupu intereses.

То есть надо 10 билетных автоматов на разной высоте и в каждой секции biggrin.gif
Цитата
A bez ironijas nevar? A to taa vien gribas citeet vienu kinofilmu: "Kakije zhe vi vse umnije, cto zhe vi stadom ne hodite"

Я стадом хожу. Просто если-бы Вы задали адекватный вопрос, то получили адекватный ответ. Вы же сделали неадекватный наезд
Цитата
Nez, kursh RS "gudrais" ir izdomaajis shaadus neertus bileshu aparatus?

за что были морально поставлены на место. Вежливее надо быть smile.gif
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.