IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

17 Страницы V « < 15 16 17  
Reply to this topicStart new topic
> Vilcieni un pasažieri / Поезда и пассажиры
scAvenger
сообщение 26/03/2021, 21:39
Сообщение #321

Магистр

Из: Рига

Tagad slēgs 6., 7., 8., 9. ceļus. Beigās būs 14 ceļi, 4 no tiem Eiropas platuma.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
irisbus9200
сообщение 27/03/2021, 02:41
Сообщение #322

Магистр

QUOTE(Jānis K. @ 26/03/2021, 19:08) *

Jautājumi:
1) Vai ir kaut kur pieejama Rīgas stacijas esošo sliežu ceļu shēma?
2) Kurus sliežu ceļus slēgs pārbūvei?
3) Kāda platuma sliedes tur tiks uzliktas?

Jums internetu atlsēdza?

--------------------
¯\_(ツ)_/¯
+Quote Post
Vadims Falkovs
сообщение 27/03/2021, 03:13
Сообщение #323

Бургомистр

Из: Hagensberg (Riga), Bilderlingshof (Riga-Strand)

Цитата(Asari79 @ 26/03/2021, 11:34) *

Tie gan nav pilsētu maršruti, bet tomēr.

Starppilsētu / piepilsētu maršrutiem katra reisa izmaiņas skaņo ATD, vilcienu sarakstus – arī ATD.
Bet es varu pastāstīt tikai par savu 7 gadu garo pieredzi.
Es sāku viņiem rakstīt un zvanīt jau 2 mēnešus iepriekš, zvanīju burtiski katru dienu, vai tie saraksti vēl nav pieejami lai uzsākt darbus.
Jo man bija lielā vēlme ne „kā vienmēr”, bet tiešām pielāgot vilcienu laikiem 2.tramu Zasā, 10.tramu Torņakalnā, 8., 53., 36., 44., 46., 56. busus Imantā, 24.busu Vecdaugavā, 4. un 13. busus Babītē, pēdējos trolejbusus Zemitānos, u.t.t. Un katru dienu zvanot es par jauno sarakstu un par „pēc 10 dienām” uzzināju no preses-relīzes. Ne no viņiem pašiem. Ja teikt, ka es biju dusmīgs, tas ir neteikt neko, es biju izmisumā. Un tieši tad man teica „visus informējam vienlaicīgi „noteiktajā kārtībā”: tas ir 10 dienas pirms izmaiņām.
Nezinu, kā citiem veicas, bet man ir tāda „sadarbības” pieredze.
+Quote Post
Asari79
сообщение 27/03/2021, 10:14
Сообщение #324

Магистр

Из: Jūrmala

Tā tiešām ir ļoti muļķīga situācija.

Varbūt vajadzētu to celt "augstākā līmenī"?
Lai pilsētas vadība vēršas pie ATD ar lūgumu turpmāk savlaicīgi informēt par plānotajiem sarakstiem.
Jo politiskā līmenī taču tagad visu laiku tiek runāts par dzelzceļa integrēšanu pilsētas transporta sistēmā, par Rīgas un Pierīgas transporta savietojamību, utt.

+Quote Post
Vadims Falkovs
сообщение 27/03/2021, 13:10
Сообщение #325

Бургомистр

Из: Hagensberg (Riga), Bilderlingshof (Riga-Strand)

Цитата(Asari79 @ 27/03/2021, 10:14) *

A. God. Asari79,

es nezinu, kas tur tagad notiek „dziļumos”,
bet,

1) nesen jauna pilsētas vadība un Satiksmes ministrija publiski apmainījās ar visai asiem pārmetumiem.
(https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/pec-usakova-eras-koalicija-riga-konflikte-ar-valdibu-covid-19-palidzibas-miljonu-dalisanu-sauc-par-nesapratigu/ )
tur ir 7 minūšu garš „rullītis”.
(vai kāds varēs atcerēties kaut ko līdzīgo „manos laikos” ?)

Galīgi otrādi, kad Satiksmes ministrs teica par Bolderājas vilcienu, neraugoties uz kādām partijām, neskatoties uz to, ka attiecības starp valdošo koalīciju, Attīstības komitejas vadību un tai padotajām struktūrām bija jau „zem nulles”, ka Satiksmes ministrs bija visai negatīvi noskaņot pret Rīgas domi, man izdevās ar visiem saskaņot laikus un sasaukt Izbraukuma komisijas sēdi, piesaistot pārstāvjus no Satiksmes ministrijas, Attīstības departamenta, Rīgas satiksmes, Satiksmes departamenta, Pārdaugavas izpilddirekcijas, Latvijas dzelzceļa, Autotransporta direkcijas un Pasažieru vilciena. Priekšnieki vai priekšnieku vietnieki ar visām svītām. Laužoties cauri krūmiem, apsekojam visas iespējamās piestātņu vietas, visi paņēma līdzi savas kartes, shēmas un risinājumu variantus. Un visi savā starpā tur pat uz vietas aprunāja un vienojās par risinājumiem. Tagad uz šīs izbraukuma sēdes bāzes top visi Bolderājas līnijas tehniskie risinājumi.

Gan nezinu, kur var būt augstāks līmenis tehnisko jautājumu risināšanā par departamentu direktoriem, pārvadātāju valdes priekšsēdētājiem un tehniskiem direktoriem.

2) Kad es vadīju Licencēšanas komisiju, tad neraugoties uz pilsētas sliktām attiecībām ar valdību un tai padotajām struktūrām, ar mēru un vicemēru nomaiņas eskalatoru, man izdevās panākt vienošanās par to, ka ATD deleģēs uz Rīgas Licencēšanas komisiju savu pārstāvi. ATD, neraugoties uz saspringtām attiecībām ar pilsētu, tādam manam priekšlikumam piekritusi, gan komitejas, gan domes vairākums par ATD pārstāvja iekļaušanu Komisijas sastāvā ir nobalsojis.
Tātad, ATD, kā satiksmes jomas uzraugošai struktūrai, parādījās iespēja visus dokumentus, kas Rīgas sabiedriskā transporta jomā tika gatavotas pieņemšanai, saņemt iepriekš, ar visiem aprēķiniem, iepazīties un, jebkurā šaubas gadījumā, aizrādīt uz kļūdām, nepilnībām vai neatbilstībām vēl sagataves stadijā, neatbalstīt tos, paust savu viedokli, komisijas laikā uzreiz aizradīt Rīgas pilsētai par pieļautām nepilnībām un uzreiz prasīt tos novērst.

Ko izdarīja Pagaidu administrācija, kad deputātus 2020.g. februārī padzina laukā, tā izslēdza no Licencēšanas komisijas sastāva ATD pārstāvi. Un jauna pilsētas vadība Komisijas sastāvā to arī nav iekļāvusi, un cik man ir zināms, pat nepiedāvāja ATD tādu variantu.

A Jūs sakāt, „pacelt augstākā līmenī”.

Tāda augstāka līmeņa, kādu man izdevās panākt, tagad nav, un es dziļi šaubos kā vēl kādreiz būs…

Bet noteikti, Jums var būt kāds cits viedoklis.
+Quote Post
SergeyK
сообщение 27/03/2021, 17:08
Сообщение #326

Бургомистр

Из: Rīga, Zolitūde

30 минутные интервалы по всем направлениям? Пассажиропотоки на всех направлениях одинаковые? В цифровой век шаговые интервалы - пережиток прошлого. На гаризонте уже "беспилотные" такси, немного из другой оперы, конечно, но я о развитии технологий...
Или это из серии "пилотирования" велодорожек зимой? sad.gif
Автостоянки, кстати, в Золитуде и в Иманте - всё ещё в процессе строительства.......
Маразм крепчал....
Вообщем, и смех, и грех! sad.gif

+Quote Post
Asari79
сообщение 27/03/2021, 21:26
Сообщение #327

Магистр

Цитата(Vadims Falkovs @ 27/03/2021, 13:10) *

A Jūs sakāt, „pacelt augstākā līmenī”.

Tāda augstāka līmeņa, kādu man izdevās panākt, tagad nav, un es dziļi šaubos kā vēl kādreiz būs…

Bet noteikti, Jums var būt kāds cits viedoklis.

Es to saku spriežot pēc šī konkrētā gadījuma.
Ja agrāk ir izdevies visu koordinēt labāk, tad skaidrs, ka tagad ir radusies kaut kāda problēma.
Īsti negribas ticēt, ka to nevar atrisināt.
Galu galā, pat politiski satiksmes ministrs un viens no Rīgas vicemēriem ir no vienas partijas.
Atliek vien speciālistiem šo problēmu izskaidrot politiķiem.
+Quote Post
Варгас
сообщение 28/03/2021, 16:57
Сообщение #328

Бургомистр

Из: Московский форштадт

Цитата(Asari79 @ 27/03/2021, 22:26) *

Galu galā, pat politiski satiksmes ministrs un viens no Rīgas vicemēriem ir no vienas partijas.
Atliek vien speciālistiem šo problēmu izskaidrot politiķiem.

Мне кажется, здесь вопрос в другом - а заинтересована ли эта партия в успешном решении упомянутой проблемы... cool.gif

--------------------
Лучше колымить в Гондурасе, чем гондурасить на Колыме.
+Quote Post
Asari79
сообщение 28/03/2021, 23:12
Сообщение #329

Магистр

Man grūti spriest par visu partiju, bet vismaz ministram, šķiet, pasažieru pārvadājumi ir diezgan aktuāli.
Katrā ziņā nevar salīdzināt ar daudziem iepriekšējiem, kuriem galvenais bija, lai pasažieru vilcieni netraucē 1) kravām, 2) autobusu kompāniju "politbiznesam" ar valsts dotācijām.
Pārējais vispār neinteresēja un tāpēc arī gadiem nekas nemainījās.

+Quote Post
briedisunizlietne
сообщение 30/03/2021, 08:00
Сообщение #330

Горожанин

QUOTE(SergeyK @ 27/03/2021, 17:08) *

30 минутные интервалы по всем направлениям? Пассажиропотоки на всех направлениях одинаковые? В цифровой век шаговые интервалы - пережиток прошлого. На гаризонте уже "беспилотные" такси, немного из другой оперы, конечно, но я о развитии технологий...
Или это из серии "пилотирования" велодорожек зимой? sad.gif
Автостоянки, кстати, в Золитуде и в Иманте - всё ещё в процессе строительства.......
Маразм крепчал....
Вообщем, и смех, и грех! sad.gif

Tāpēc, ka Centrālajā stacijā slēgti 3 sliežu ceļi pie peroniem. Pēc visām Rail Balticas pārbūvēm un jauno vilcienu piegādēm plānots maksimumstundā laist kādus 4 reisus stundā, nevis 2

Un kopumā takts grafiki ir baigā štelle, ja tos izdara pareizi. Katru stundu vienādi grafiki. Takts grafika vilcienus ērti saskaņot savā starpā. Takts grafika autobusus pieskaņo takts grafika vilcieniem. Utt.

Сообщение отредактировал briedisunizlietne - 30/03/2021, 08:06
+Quote Post
Asari79
сообщение 16/04/2021, 14:10
Сообщение #331

Магистр

Lai pasažieri varētu ērtāk un ātrāk nokļūt Madonā un Gulbenē, no 2021. gada 1. jūnija plānots pagarināt esošos un atklāt jaunus vilciena reisus. Plānots, ka vilciens līdz Madonai kursēs katru dienu, bet līdz Gulbenei – piektdienās, sestdienās un svētdienās.

http://www.atd.lv/lv/jaunumi/sabiedrisk%C4...u-kust%C4%ABbas
+Quote Post
scAvenger
сообщение 16/04/2021, 20:16
Сообщение #332

Магистр

Из: Рига

Ļoti jauki, bet kur PV ņems papildu sastāvus? Sadalīs dubultsastāvus? Liks lietā igauņu donoru?

... 19.01 no Rīgas tātad ies darbdienās uz Madonu, nevis Krustpili; attiecīgi no rīta arī viens reiss no Krustpils mazāk.

Эскизы прикрепленных изображений
Прикрепленное изображение
+Quote Post
armo
сообщение 18/04/2021, 00:07
Сообщение #333

Горожанин

Цитата(scAvenger @ 16/04/2021, 21:16) *

Ļoti jauki, bet kur PV ņems papildu sastāvus? Sadalīs dubultsastāvus? Liks lietā igauņu donoru?

... 19.01 no Rīgas tātad ies darbdienās uz Madonu, nevis Krustpili; attiecīgi no rīta arī viens reiss no Krustpils mazāk.

O, ir pat jau saraksts zināms?
Īsti jau tur papildu sastāvus nevajag. Drīzāk pat 1 sastāvs piektdienās tiek ieekonomēts, jo pašlaik ir 18.31 uz Madonu un 19.01 uz Krustpili.
Bez tā viena Krustpils var iztikt, jo tagad 18.01 ir Daugavpilietis.

Žēl vienīgi, ka nepieturēs Jaungulbenē un Dzelzavā. Vispār būtu vajadzīgas arī šīs pieturas. Vismaz piektdienā un svētdienas vakarā.
Svētdien vispār tik ātrs tas posms Gulbene-Madona, ka nav skaidrs, vai pat Cesvaine paredzēta?
+Quote Post
Asari79
сообщение 18/04/2021, 08:31
Сообщение #334

Магистр

19:01 jau pēc būtības ir tas pats vecais Madonas reiss.
To vienā brīdī saīsināja līdz Pļaviņām un salīdzinoši nesen tikai pagarināja līdz Krustpilij.
Tagad viss "saliksies atpakaļ vietās", ja tā var teikt smile.gif

+Quote Post
Asari79
сообщение 14/06/2021, 13:05
Сообщение #335

Магистр

Sestdien braucu uz Gulbeni 8:01 no Rīgas.
Kas interesanti - Jaunkalsnavā, Mārcienā un Madonā cilvēki ne tikai kāpa ārā, bet arī iekšā vilcienā - kurš līdz Madonai, kurš līdz Gulbenei. Tātad šis vilciens ir aktuāls arī kā vietējais transports.
+Quote Post
irisbus9200
сообщение 14/06/2021, 17:17
Сообщение #336

Магистр

QUOTE(Asari79 @ 14/06/2021, 14:05) *

Kas interesanti - Jaunkalsnavā, Mārcienā un Madonā cilvēki ne tikai kāpa ārā, bet arī iekšā vilcienā - kurš līdz Madonai, kurš līdz Gulbenei. Tātad šis vilciens ir aktuāls arī kā vietējais transports.

Liepājā arī, svētdien braucu 17:27 uz Rīgu bija pilns vilciens.

Сообщение отредактировал irisbus9200 - 14/06/2021, 17:17

--------------------
¯\_(ツ)_/¯
+Quote Post
armo
сообщение 15/06/2021, 21:56
Сообщение #337

Горожанин

Цитата(Asari79 @ 14/06/2021, 14:05) *

Tajā virzienā agrāk tā bija parasta lieta - kad vilciens katru dienu kursēja, vakaros.
+Quote Post
armo
сообщение 24/06/2021, 17:02
Сообщение #338

Горожанин

Beidzot izdevās "noķert" , kā 3 elektrovilcieni nakšņo Tukums 2.

Bildes gan nav, tikai video:

https://www.youtube.com/watch?v=cKWmUDKrPO4
+Quote Post

17 Страницы V « < 15 16 17
Reply to this topicStart new topic